Raporty Symfonia – cennik

Zakup nowego raportu

W ramach zakupu dowolnego raportu w Wortalu Słoneczna Symfonia (w tym raporty darmowe) nabywacie Państwo prawo do jego wieczystego użytkowania w ramach posiadanej licencji dowolnego programu Symfonia Start, Symfonia bądź Symfonia ERP w wersji jednofirmowej.
Podstawowa cena raportu oznaczona jest skrótem CR.

W ramach standardowych licencji mogą wystąpić ich rozszerzenia.

Rozszerzenie podstawowych licencji CR:

  • kolejna baza danych w ramach jednej jednostki organizacyjnej (firmy): +50% CR
  • dla licencji wielofirmowych (w tym Biura Rachunkowe): +200% CR

Standardowe ceny CR są stałe i nie podlegają negocjacji. Wyjątkiem są raporty, których wartość przekracza kwotę 3500,00 zł*, a także licencje wielofirmowe i dla Biur Rachunkowych.

Aktualizacja raportu

W przypadku gdy nowa wersja programu Systemu Symfonia wymaga aktualizacji dodatkowych komponentów, zastrzegamy sobie wykonanie odpłatnej aktualizacji raportu. Wartość aktualizacji nie powinna przekroczyć 20% wartości zakupowej raportu, nie mniej jednak niż 30,00 zł*

Zlecenie wykonania raportu

Istnieje możliwość zlecenia wykonania raportu konkretnie pod klienta. Wartość takiego rozwiązania szacuje się indywidualnie w zależności od zakresu prac, możliwości i skomplikowalaności rozwiązania..
W razie pytań prosimy kontaktować się poprzez formularz kontaktowy.

Raport DEMO

Wraz z informacją o możliwości zakupu dodatkowego raportu udostępniana jest jego wersja Demonstracyjna, działający tylko i wyłącznie na bazie Demo Systemu Symfonia. Raport ma na celu pokazanie możliwości dodatku. Używanie go w celach komercyjnych jest zabronione.

Zabezpieczenia raportów

Raporty są zabezpieczane poprzez numer seryjny programu, wersję programu, NIP właściciela, a także czasowo (raporty udostępniane na określony czas).

Raport może być wykorzystywany tylko i wyłącznie przez firmy, których licencja została potwierdzona przez redakcję Słonecznej Symfonii, a raport został zakodowany do pracy z tą konkretną firmą.

Licencja raportu zabrania udostępniania raportu osobom trzecim, a także jego dekompilacji i deszyfracji.


* – wartość bez podatku VAT