Finanse i KsięgowośćRaporty i Rozszerzenia

[FKP] Raport – Potwierdzenie sald w walucie

fkp2013Raport Potwierdzenie Sald w Walucie umożliwia sporządzenie z listy rozrachunków wydruku potwierdzającego salda w walucie obcej. Raport posiada także wszystkie funkcje standardowego potwierdzenia salda w PLN (lista niezgodności, lista potwierdzeń sald)

Instrukcja użycia raportu:

Do poprawnego sporządzenia potwierdzenia salda w walucie niezbędne jest przefiltrownie danych pod względem waluty wg której wykonany ma być raport. Można także zaznaczyć transakcje na liście i wykonać dla nich potwierdzenie. Jeżeli zostaną wybrane transakcje w różnej walucie (w tym transakcje w PLN), wtedy raport zsumuje salda kont nie zwracając uwagi na walutę w jakiej to saldo występuje, podając jedynie całkowitą wartość arytmetyczną sald.

symfonia-fkp-potwierdzenie-sald-waluta

Nazwa raportu RSSpsw - Potwierdzenie sald w walucie
Kod raportu FKP-RSS-PSW-14004-RP
Wersja raportu v1.00
Status raportu płatny
Cena raportu1/2 250,00 zł
Pobierz raport RSSpsw - Potwierdzenie sald w walucie
Kup raport w sklepie

1 – cena raportu (CR) jest to cena jednostkowa bez podatku VAT w ramach jednej licencji
2 – zobacz ceny dla dodatkowych licencji w ramach jednej firmy i Biur Rachunkowych

Raport RSS – Potwierdzenie sald w walucie dostępny jest do pobrania i działa na bazie demonstracyjnej – można go wypróbować. Jeżeli ktoś z Państwa będzie chciał skorzystać z jego pomocy należy skontaktować się z redakcją, (w treści) podać nr seryjny programu, nip firmy i dane rejestrowe do faktury. Na podstawie otrzymanej faktury pro forma należy (jeżeli nie jest potrzebna to) wpłacić na konto Słonecznej Symfonii kwotę wg cennika (w tytule przelewu proszę wpisać kod raportu i numer licencji).
Po opłaceniu … dostaną Państwo przesyłkę e-mailem z raportem przygotowanym specjalnie dla Państwa, działający tylko i wyłącznie na bazie, której KOD i NIP wpisany jest do licencji bazy danych – wraz z dokumentem sprzedaży.

Raport działa wyłącznie w wersji programu do jakiej posiadają Państwo licencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *