[FKP] Raport – Otwieranie okresów sprawozdawczych

fkp2013Raport Otwieranie okresów sprawozdawczych umożliwia zmianę zamkniętych okresów w sytuacji gdy nie wszystkie dokumenty zostały zaksięgowane, a miesiąc w którym chcielibyśmy zaksięgować dokument jest już zamknięty. System w takiej sytuacji nie pozwoli wykonać nam operacji księgowania twierdząc, iż nie można zaksięgować dokumentu, gdyż wchodzi on do zamkniętego okresu sprawozdawczego.

Raport otwiera również zamknięty rok obrotowy z którego pochodzi  otwierany okres sprawozdawczy.

Nazwa raportu RSSokr - Otwieranie okresów
Kod raportu FKP-RSS-OKR-14003-RP
Wersja raportu v1.00
Status raportu płatny
Cena raportu1/2 100,00 zł
Pobierz raport RSSokr - Otwieranie okresów
Kup raport w sklepie

1 – cena raportu (CR) jest to cena jednostkowa bez podatku VAT w ramach jednej licencji
2 – zobacz ceny dla dodatkowych licencji w ramach jednej firmy i Biur Rachunkowych

Raport RSS – Otwieranie okresów sprawozdawczych dostępny jest do pobrania i działa na bazie demonstracyjnej – można go wypróbować. Jeżeli ktoś z Państwa będzie chciał skorzystać z jego pomocy należy skontaktować się z redakcją, (w treści) podać nr seryjny programu, nip firmy i dane rejestrowe do faktury. Na podstawie otrzymanej faktury pro forma należy (jeżeli nie jest potrzebna to) wpłacić na konto Słonecznej Symfonii kwotę wg cennika (w tytule przelewu proszę wpisać kod raportu i numer licencji).
Po opłaceniu … dostaną Państwo przesyłkę e-mailem z raportem przygotowanym specjalnie dla Państwa, działający tylko i wyłącznie na bazie, której KOD i NIP wpisany jest do licencji bazy danych – wraz z dokumentem sprzedaży.

Raport działa wyłącznie w wersji programu do jakiej posiadają Państwo licencję.5 Odpowiedzi do [FKP] Raport – Otwieranie okresów sprawozdawczych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *