Finanse i KsięgowośćRaporty i RozszerzeniaSymfonia 2.0

[FKP] Raport – Odtwierdzenie Bilansu Otwarcia i Obrotów Rozpoczęcia

fkp2013Raport umożliwia odtwierdzenie Bilansu Otwarcia i Obrotów Rozpoczęcia w dowolnym roku obrotowym w programie Symfonia Finanse i Księgowość.

Dopóki ww dokumenty są zaksięgowane możemy je bez problemu edytować, przenosząc do bufora. Niestety po zatwierdzeniu możemy je jedynie przeglądać. W przypadku zatwierdzenia ww dokumentów raport umożliwi ich ponowną edycję.

Nazwa raportu RSSobo - Odtwierdzenie Bilansu Otwarcia i Obrotów Rozpoczęcia
Kod raportu FKP-RSS-OBO-14002-RP
Wersja raportu v1.44
Status raportu darmowy
Cena raportu1/2 0,00 zł
Pobierz raport RSSobo - Odtwierdzenie Bilansu Otwarcia i Obrotów Rozpoczęcia

1 – cena raportu (CR) jest to cena jednostkowa bez podatku VAT w ramach jednej licencji
2 – zobacz ceny dla dodatkowych licencji w ramach jednej firmy i Biur Rachunkowych

Raport RSS – Odtwierdzenie Bilansu Otwarcia i Obrotów Rozpoczęcia dostępny jest do pobrania i działa na bazie demonstracyjnej – można go wypróbować. Jeżeli ktoś z Państwa będzie chciał skorzystać z jego pomocy należy skontaktować się z redakcją, (w treści) podać nr seryjny programu, nip firmy i dane rejestrowe, a także zapisać się do Newslettera w naszym Wortalu.
Po przesłaniu prośby z chęcią posiadania pełnej wersji raportu … dostaną Państwo przesyłkę e-mailem z raportem przygotowanym specjalnie dla Państwa, działający tylko i wyłącznie na bazie, której KOD i NIP wpisany jest do licencji bazy danych.

Raport działa wyłącznie w wersji programu do jakiej posiadają Państwo licencję, od wersji Symfonii 2.0 (2017). Jeżeli potrzebujecie Państwo raportu dla wcześniejszych wersji to proszę w zapytaniu o jego udostępnienie podać do jakiej konkretnie wersji programu raport ma być przesłany.


*Warunkiem otrzymania raportu jest aktywność adresu e-mail w naszym Newsletterze.

2 komentarze do “[FKP] Raport – Odtwierdzenie Bilansu Otwarcia i Obrotów Rozpoczęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *