AktualnościPromocje Symfonia

Aktualizacja Symfonii za POŁOWĘ CENY – ZAKOŃCZONA

Jeżeli planujesz w listopadzie aktualizację Symfonii do wersji 2015 w jakiś PONIEDZIAŁEK lub WTOREK1, to możesz skorzystać z Promocji organizowanej przez Wortal Słoneczna Symfonia – Aktualizacja Symfonii za POŁOWĘ CENY2.

Aktualizacje wykonywane są zdalnie przez Internet3 (każdą dowolną metodą połączenia – w zależności od możliwości i preferencji klienta) lub lokalnie na terenie i w okolicach miasta Lublin (w granicach miasta – dojazd za darmo4).

Aktualizacje dotyczą Systemów Symfonia Start5 i Symfonia6.

Warunkiem skorzystania z naszej Promocyjnej Ceny7 jest wpisanie się do Newslettera Słonecznej Symfonii i wybranie Poniedziałku lub Wtorku na wykonanie usługi. Aktualizacje wykonywane są w godzinach 8.00 – 22.00 rozpoczynając zawsze od pełnej godziny.

Regulamin promocji Aktualizacja Symfonii za Połowę Ceny dostępny jest tutaj…

 

Zamów aktualizację już dziś…

 


1 – dni w których obowiązuje cennik promocyjny
2 – Promocja trwa od 1 listopada 2014 do 30 listopada 2014
3 – Pulpity Zdalny, TeamViewer, Mikogo, Ammyy i inne
4 – poza terenem Lublina dojazd wg stawki 1zł (brutto) za każdy kilometr
5 – System Symfonia Start
6 – System Symfonia (dawniej Symfonia Premium)
7 – Stawka podstawowa Klienta Incydentalnego 150,00 (netto), Klient Standardowy 120,00 (netto) – klient który zakupił kiedykolwiek jakąkolwiek usługę poprzez Wortal Słoneczna Symfonia (lub w firmach współpracujących z wortalem) lub posiada wykupiony Pakiet Serwisowy nie uwzględniający serwisu oprogramowania Symfonia


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *